.

.

STMT 5-Парче Црн Хром Клуч Во Собата

STMT 5-Парче Црн Хром Клуч Во Собата

DEN 1104.00
Достапност

Овој Сет На Црн Хромиран Клуч Стенли е изграден со црна хромирана завршница за антикорозивна отпорност. Алатките се дизајнирани да траат и да се спротивстават на редовната употреба. Овој комплет клуч од 5 парчиња има максимален погонски крај од 12 точки што доведува до 15 проценти поголем вртежен момент. Моделот STMT76008 е висок квалитет и ги исполнува или надминува индустриските стандарди. Без разлика дали станува збор за проекти за поправка на домови или професионална употреба, овој сет е способен да ви помогне ефикасно и ефикасно да ги завршите задачите. Стенли 5 Парче Црн Хром Мм Клуч Сет, STMT76008 : Црна хром заврши. Антикорозивна отпорност. 12-точка макс диск крај за 15% поголем вртежен момент. Ги исполнува или надминува индустриските стандарди (Асме Спецификации). Мм клуч поставен дизајниран за издржливост. За проекти за поправка на домот или професионална употреба.

R

Комплементите на стоката