.

.

Пилешко Во Едноставност-Платно

Пилешко Во Едноставност-Платно

DEN 2.00
Достапност

Фатете ја неверојатната убавина на природата со оваа минималистичка платнена слика На Црно-капачето Кокошка. Неговото внимание на деталите и извонредната изработка ќе донесе чувство на благодат и мир во секоја просторија. Оваа зачудувачка претстава за чудата на природата ќе ве остави во стравопочит, носејќи радост што ќе трае. #Минимализам # свршување Во уста #флешинг #шмукање #шмукање #шмукање во Едноставност-Платно.

R

Комплементите на стоката