.

.

Опрема South Bend® Лизгачка Гумена Подлога За Одвраќање

Опрема South Bend® Лизгачка Гумена Подлога За Одвраќање

DEN 1439.84
Достапност

Без разлика дали сте во борба или корисник на рекреативен пиштол, неопходна е подлога за одвраќање кога користите огнено оружје. Опрема Лизгачката Гумена Подлога За Одвраќање На Јужен Бенд Е дизајнирана да ви даде максимално амортизирање. Дизајнот со саќе помага да се апсорбира ударот од одвраќање. Обезбедува дополнително полнење за да се намали количината на одвраќање и да помогне во спречување на лизгање при насочување кон вашата цел. Едноставно ставете го мекиот материјал помеѓу задникот и рамото при пукање. Одлично за спорт и надворешна употреба. Одговара на 4 "до 5" акции. Опрема лизгачката Гумена подлога за одвраќање На Саут Бенд е одлична за спорт и надворешна употреба. Дизајнот со саќе ќе ви даде максимално амортизирање додека апсорбирате удар од одвраќање. Помага во спречување на лизгање при насочување кон вашата цел за да се обезбеди точност. Откако ќе ја добиете оваа подлога за одвраќање, никогаш повеќе нема да сакате да го пукате огненото оружје без него.

R

Комплементите на стоката