.

.

Викерман 10 Колбалт Сина Бонбони Топката Украс

Викерман 10 Колбалт Сина Бонбони Топката Украс

DEN 465.92
Достапност

Викерман 10 " Колбалт Сина Бонбони Топката Украс. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и отпорна НА УВ за цел живот заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Викерман 10 " Колбалт Сина Бонбони Топката Украс.

R

Комплементите на стоката