.

.

Петерсон Производство Против Темперамент, Пакет

Петерсон Производство Против Темперамент, Пакет

DEN 1.33
Достапност

Андерсон Марин Е5401 4 Начин Јамка Продолжување 30 приколка/Багажникот Продолжување Темперамент екстензии достапни во двете 4-начин и 5-начин рамен конфигурации. Секоја конфигурација има приколка конектор на едниот крај и багажникот конектор на други. Совршен за оние времиња кога е потребно продолжување помеѓу возилото за влечење и приколката. Атрибути : Олово = 30 "Конектор = 4-Насочен РЕМЕН ЗА Продолжување, 4-НАСОЧНО ПРОДОЛЖУВАЊЕ, 30".

R

Комплементите на стоката