.

.

Хело Алуминиум Раб ТОЈ 20х9ин Сјај Црна Завршница, ХЕ91629050300

Хело Алуминиум Раб ТОЈ 20х9ин Сјај Црна Завршница, ХЕ91629050300

DEN 1088.00
Достапност

Брендот Хело нуди одлична вредност во својата разновидна линија на производи, со фитинзи погодни за различни апликации. Прилагодената улица бара залихи, спуштени или подигнати камиони и Теренци, како и повеќето патнички автомобили.Чист стил и во хромирани И во црно обоени завршетоци, Здраво Тркалата го испорачуваат изгледот и стилот што го барате со вредноста што ја барате. Хело Алуминиум Раб ХЕ916 20х9ин Сјај Црна Завршница, ХЕ91629050300 Број На Модел - Хе916 Производител Број На Дел - ХЕ91629050300 Шема на Завртки - 5х127 Офсет-0 Мм Заден Простор-5.

R

Комплементите на стоката