.

.

Малибу Дрво Надворешен Двор 3-Парче Кочија Салон Во Собата

Малибу Дрво Надворешен Двор 3-Парче Кочија Салон Во Собата

DEN 7679.84
Достапност

Надворешниот Двор Со 2 Парчиња Кочија Во Малибу Е релаксирачкото надворешно седиште за кое сте сонувале за вашиот заден двор или базен. Овој сет вклучува мала странична маса и 2 шезлонги Кои Се Направени од цврсто дрво Од Еукалиптус, може да издржи на сите видови промени во времето. Масата е одлична за одвојување пијалоци или грицки, а прилагодливите шезлонги со потпирачи за раце се идеални за дремење на отворено. Вклучени 2 кочии салони и 1 страна маса Брзо и лесно да се соберат. Направено од еукалиптус цврсто дрво. Природно Дрво Заврши. Мувла, мувла, габи, термити, отпорни на гниење и распаѓање. Димензија на табелата : 18"L x 18"W x 20" H. димензија на Стол : 24 "L x 39"W x 28" H. Капацитет На Тежина : 220 фунти/стол.

R

Комплементите на стоката