.

.

Цукер Пердув Турција Пердуви 10-14 Црвено

Цукер Пердув Турција Пердуви 10-14 Црвено

DEN 143.84
Достапност

Цукерс Турција Перници се одлични за правење накит, украси, играчки, цветни занаети, кукли, маски и многу повеќе! Овие пердуви се долги и тенки, со многу значителен пердув за лесна контрола. Овие пердуви се во должина од 10" до 14". 4 компјутер Црвен Б712Р ЦУКЕР ПЕРДУВ ТУРЦИЈА ПЕРДУВИ 10-14 4 ПАРЧИЊА ЦРВЕНО.

R

Комплементите на стоката