.

.

Тобин Океан АБЦ Брои Крст Бод Комплет, 16 20

Тобин Океан АБЦ Брои Крст Бод Комплет, 16 20

DEN 2.33
Достапност

Прекрасните дизајни и материјалите со врвен квалитет го прават Тобин еден од врвните производители на Комплети За Вкрстени шевови ширум светот. Тобин Океан АБЦ Брои Крос Бод Комплет, 16 "х 20", 14 Брои : Овој комплет содржи 14 брои памук аида ткаенина, вез конец, игла и инструкции со лесен за следење шема. Завршена големина : 16 "х 20". Дизајн : Океан АБЦ.

R

Комплементите на стоката