.

.

Ступел Индустрии Бујна Џунгла Мост Водопад Пејзаж Фотографија Црна Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Бујна Џунгла Мост Водопад Пејзаж Фотографија Црна Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност

DEN 1.33
Достапност

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 24 х 1.5 х 30 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Природа, На Отворено, Вода, Растение, Дрво, Вегетација, Поток, Водопад, Поток, Сценографија, Мов, Шума, Мост, Патека. Дизајн Од Денис Фрајтс.

R

Комплементите на стоката