.

.

Бали Женски Убаво Вие Лесен Кабриолет Долна Жица Градник

Бали Женски Убаво Вие Лесен Кабриолет Долна Жица Градник

DEN 2.33
Достапност

Мазен и Поддржувачки градник за кабриолет маица на долната жица На Бали ја редефинира удобната потпора на долната жица во лесен дизајн. Овој женски градник со долна жица вклучува внатрешни краци во чашите, обезбедувајќи и подобрена поддршка и обликување. Изработен од лесна ткаенина, овој мазен дизајн создава елегантен изглед под облеката. Обликот на грбот со 2 слоја го прави овој градник разноврсен избор за секоја гардероба. Стилот што мора да го имате е завршен со ремени за престој што се прилагодливи и кабриолет. Обележано со мрежесто деколте - овој градник со долна жица ги проверува сите полиња. Овој градник со долна жица исчезнува под облеката опремена со форма. Поддршка во лесен дизајн на долна жица. Обликот на грбот со 2 слоја додава дополнително измазнување и модна разноврсност со стилови со низок грб. Мека внатрешна прашка обезбедува додавање обликување и поддршка. Кабриолет и прилагодливи ремени. Акцентирано со убаво мрежесто деколте за дополнителен стил. Бали препорачува миење на рацете на овој градник во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

R

Комплементите на стоката