.

.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Возачот Страна Страна Маркер Светлината Собранието, Одговара 1999-Lexus RX300

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Возачот Страна Страна Маркер Светлината Собранието, Одговара 1999-Lexus RX300

DEN 1686.08
Достапност

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Нов Сертифициран Стандард За Замена На Возачот Од Страната На Предната Страна.Склоп На Светло, Килибарна Леќа, во Браникот. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Странични Маркери. Тоа Одговара На Вашиот 1999-2003 Лексус RX300. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Возачот Страна Страна Маркер Светло Собрание, Се Вклопува 1999-2003 Лексус RX300 Килибар Леќа, Во Браникот, Изработени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 1999-2003 LEXUS RX и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Комплементите на стоката