.

.

Женска Плус Големина На леви Крајна Западна Кошула

Женска Плус Големина На леви Крајна Западна Кошула

DEN 0.33
Достапност

Безвременски, Сеамерикански стил. Карактеристики бисер предвремени копчиња и посочи Западниот јарем. 76% памук, 22% полиестер, 2% еластан. Тексас. Иконска силуета со класични детали. Западните Кошули на леви ги носеа генерации и продолжуваат да го дефинираат безвременскиот Американски стил. Безвременски, Сеамерикански стил. Карактеристики бисер предвремени копчиња и посочи Западниот јарем. Точка јака, Предна предвремени плакета. Џебови за крпеница на градите со затворачи за прицврстување. Онлајн Ексклузивна Ставка која не ги исполнува условите за враќање или размена во продавницата.

R

Комплементите на стоката