.

.

20 Црна Со Природни Акценти Апокалипса Тркало Од Ултра Тркало 236-2181БМ25

20 Црна Со Природни Акценти Апокалипса Тркало Од Ултра Тркало 236-2181БМ25

DEN 5279.68
Достапност

Оваа Ултра Тркала Апокалипса 236 20 инчен дијаметар x 10 инчен Ширина 8 зборуваше Тркало е направен од 1 парче леано алуминиум и доаѓа во сјајна црна боја. Има носивост од 3.640 фунти. Има конусен тип на навртки за седишта од 60 степени и се продава поединечно. Сјајна Црна Завршница Со Бланширани Акценти; 1 Парче Леана Алуминиумска Конструкција; Компатибилен со TPMS (Систем за Следење На Притисокот во Гумите); Со Ултра Мотоспортно Лого Централно Капаче.

R

Комплементите на стоката