.

.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Розова И Зелена Фабрика Соништа Градина Типографија Фотографија Ѕид Плакета Уметност, 12. 18.5

Колекцијата Ступел Домашен Декор Розова И Зелена Фабрика Соништа Градина Типографија Фотографија Ѕид Плакета Уметност, 12. 18.5

DEN 3.00
Достапност

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12,5 х 0,5 х 18,5 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард.

R

Комплементите на стоката