.

.

Едноставен Зелен Лак Без Ленти, Без Мирис, Шише 32оз

Едноставен Зелен Лак Без Ленти, Без Мирис, Шише 32оз

DEN 3.33
Достапност

Овој Едноставен Лак Од Зелен Камен го враќа и одржува сјајот на природниот и синтетичкиот мермер без да остави мрсна фолија. Оваа смеса можете безбедно да ја користите на гранит, варовник, чеша и многу повеќе. Едноставен Зелен лак е идеален за бањи и кујни кои имаат завршна обработка на камен. Безбеден е за употреба на површини освен на подови. Овој пакет со броење 12 содржи шишиња со спреј од 32 fl-oz. Овој гранитен лак не содржи нафтени дестилати или минерални духови, што го прави неабразивен и нетоксичен. Лесен е за употреба, едноставно прскајте и избришете. Тоа нема да остави ленти или дамки. Користете Едноставен Лак Од Зелен Камен за чистење на лесни до умерени почви и одржување на повеќето површини со плочки. Едноставен Лак Од Зелен Камен : го Враќа сјајот на природен и синтетички камен. Едноставен Зелен лак е безбеден за мермер, гранит, варовник, чеша и многу повеќе. Услови без мрсни остатоци или ленти. Ненабразивна, нетоксична формула со мек, не-долготраен мирис. Може да се користи на сите плочки површини, освен за тротоарите . Доаѓа во погодно шише со спреј без аеросол . Чувајте ги вашите мермерни плочи да изгледаат како да се нови . Лесен за употреба, едноставно прскајте и избришете . Работи на природни и инженерски површини . Користете за чистење на светлината до умерени почви . Можете исто така да користите секојдневно за одржување на сјај и сјај.

R

Комплементите на стоката