.

.

Женска Сува Мешавина 6. оз. Двојно Piqué ® Спорт Кошула Пакет

Женска Сува Мешавина 6. оз. Двојно Piqué ® Спорт Кошула Пакет

DEN 2.67
Достапност

65% полиестер, 35% претходно памучна двојна пика; технологијата Dry Blend® обезбедува својства што ја отстрануваат влагата; чиста завршена обратна плоча со засилена долна кутија; контурна јака за заварување; странично ; етикета за пренос на топлина; долен раб со двојна игла; силуета со миси контура; две обоени-за да одговараат на копчињата* манжетни за заварување* странични отвори; Гилдан Жени сува мешавина 6.3 мл. Двојна Пике Спортска Кошула 3 Пакет.

R

Комплементите на стоката