.

.

Моќност Стоп Ar Автоспецијалност ОЕ Замена Ротор На Сопирачката-Заден

Моќност Стоп Ar Автоспецијалност ОЕ Замена Ротор На Сопирачката-Заден

DEN 4559.68
Достапност

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Дизајниран Да испорача супериорна моќ на запирање, работа со мала прашина и сопирање без бучава, овој ротор НА сопирачката ЗА замена НА OE е совршено решение кога треба да ги надградите перформансите на сопирањето на вашето возило. Автоспецијалните ротори на сопирачките за Напојување се фрлаат со користење на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции НА OE-што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават какви било модификации. Автоспецијалните ротори имаат ненасочна површина на роторот со 100% рамнотежа на мелницата. Овој прифатлив ротор на сопирачката за замена на залихите е за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање, тогаш ви треба Автоспецијалност За Запирање На СТРУЈА Ое Ротори За Замена на Сопирачките! Моќност Запрете Еден Ротор На Сопирачката За Замена На Залиха •Количина : 1 По Пакет •Инженер за спецификација НА ОЕ, со директно вклопување НА ОЕ и броење на лопатка •Завртка за замена НА стилот НА ОЕ за сопирачки на залиха, не се потребни модификации •ненасочна површина на роторот со 100% рамнотежа на мелницата за долготрајна издржливост •Мазната завршница на површината овозможува побрзо пробивање •Брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање.

R

Комплементите на стоката