.

.

Тера & Скај Женска Маица Со Плус Големина V-Вратот Со Долги Ракави, 2-Пакет

Тера & Скај Женска Маица Со Плус Големина V-Вратот Со Долги Ракави, 2-Пакет

DEN 281.44
Достапност

Резервирајте ги основите! Дво-пакетот Маици Со Вратот На тера и Скај се супер-меки, со вклопување во кривина што не е премногу тесно. Овие маици прават сензационален прв слој или лесно блескаат сами. Исклучиво на . Материјал : 58% Памук/38% Модален/4% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5'11" и носи големина 1 X. Одговара : Полу-опремени. Деколте : V-вратот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долги ракави . Карактеристики : супер-мек дрес плете. Женски Плус Големина Две-Пакет V - Вратот Маици Од Тера & Небото.

R

Комплементите на стоката