.

.

Дизајнарт Апстрактна Сина Цветна Фрактална Позадина - Цветна Перница За Фрлање-16х16

Дизајнарт Апстрактна Сина Цветна Фрактална Позадина - Цветна Перница За Фрлање-16х16

DEN 2.67
Достапност

"Додадете боја и удобност на секој простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни decorетски цветни перници за фрлање. Смрека вашиот дневна, софа или кревет со овие пукање светло обоени уметнички Цветни перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со. овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе атмосфера и ставете ги на софата, каучот, столовите, креветот. и препуштете се на бујна, цврсто релаксација.Нашата Цветна перница е отпечатена со употреба на италијански мастила со Висока Густина на Бои, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. . Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатени на полиестери со мала тежина од 100% . - Перница исполнета со 100% полиестерско полнење. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање со патент што ви овозможува да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. - Без мирис. - 100% Хипоалергично. - Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. - Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина. - Достапно Во Неколку големини. - Атрибут : Цветни. - Предмет : Цветни Пејзажи" Совршен акцент на секое парче мебел. Печатени на 100% мала тежина полиестер. Затворање со патент за да можете да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина.

R

Комплементите на стоката