.

.

Гускање Саундтрак

Гускање Саундтрак

DEN 329.28
Достапност

Оригинален саундтрак на авантуристичкиот хорор/комедија Од 2015 Година, во Која има музика составена од Дени Елфман (Бетлџус, Бетмен, Едвард Ножици). Филмот е во режија На Роб Летерман и ѕвездите Џек Блек, Дилан Минет, Одеја Раш, Amми Рајан, Џилијан Бел, Рајан Ли и Кен Марино и се базира на истоимената серија книги На Р.Л. Стинс. Гускање (Резултат) Саундтрак.

R

Комплементите на стоката