.

.

Дизни Алис Преку Погледот Стакло-Луд Шапка Ѕид Постер, 14.725 22.375

Дизни Алис Преку Погледот Стакло-Луд Шапка Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 0.33
Достапност

Осветлете ја секоја просторија Со Овој Дизни Алис Преку Ѕидниот Постер Со Стаклен Луд Шапкар. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Дизни Алис Преку Изглед Стакло-Луд Шапка Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатен финиш кој обезбедува динамични бои без рефлектирачки отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

R

Комплементите на стоката