.

.

Гудјер Машки Маверик Челични Чизми За Работа

Гудјер Машки Маверик Челични Чизми За Работа

DEN 0.67
Достапност

Изграден со исто внимание на квалитетот и деталите што го направи Гудјер врвно име во Американското производство повеќе од 115 години. Работните чизми Од челик Маверик се изградени за да издржат напорен работен ден. Гудјер Машки Маверик Челик Пети Работа Подигање . Водоотпорен горниот дел . Издржлива лесна конструкција за долготрајна способност за абење . Високо исечено вратило со целосно обложена јака за поддршка на глуждот без замав . Дише балистички најлон . Дише мрежа поставата . Амортизирани влошки за целодневна удобност . Надворешен ѓон за радијална гума за држење отпорно на лизгање на која било површина . Врвка напред со хардвер отпорен на ' рѓосување . Заштитен бројач на потпетици со детали за текстурата на шарата на гумите . Издржлив надворешен ѓон ЗА тпр за борба против абење . Заштита на прстите на браникот . Пета јазичиња за лесно вклучување и исклучување. Издржлив надворешен ѓон ЗА тпр за борба против абење . Заштита на прстите на браникот . Пета јазичиња за лесно вклучување и исклучување.

R

Комплементите на стоката