.

.

Безжични Винил Мини Ролетни

Безжични Винил Мини Ролетни

DEN 687.84
Достапност

Неговата карактеристика отпорна на прашина обезбедува лесно одржување за да можете да се фокусирате на поважните работи. Нејзината заплеткување-бесплатно со лесна за употреба операција. Потребна е минимална длабочина од 2 инчи за внатрешна монтажа или 3 инчи за рамна внатрешна монтажа. РАЗНОВРСНА оваа мини слепа Е ВЕРНА НА ГОЛЕМИНАТА. ИЗДРЖЛИВ и ОТПОРЕН : нашите висококвалитетни нијанси се дизајнирани имајќи ги предвид потребите на клиентот. Избегнувајте да се грижите дали вашите ролетни ќе се навлажни или оштетат. Неговата цврста шина на дното и соодветната шина за глава обезбедуваат издржливост и приватност потребни за вашата бања. Изберете помеѓу филтрирање на светлина и затемнување на просторијата, сето тоа истовремено обезбедувајќи ја потребната удобност и приватност. ТОАЛЕТ : Нијансите На Прозорците кои се отпорни на влага се неопходни за сите тоалети.Спална соба : Контролирајте ја количината на светлина и приватност со нашата функција за безжично подигнување и ротирачко стапче.

R

Комплементите на стоката