.

.

Зентик во. Железен Ѕиден Часовник

Зентик во. Железен Ѕиден Часовник

DEN 816.80
Достапност

Железниот часовник ја повторува убавината на старите временски часовници. Одликувајќи се со потресена античка железна рамка, античко лице надвор од белиот часовник и Римски бројки, ова парче е прекрасен ѕиден акцент. Додадете некој карактер со овој прекрасен, уникатен часовник. Железен Часовник.

R

Комплементите на стоката