.

.

Уникатен Разбој Насекаде Внатрешен Надворешен Ботанички Килим Сино Беж 6' 1 9 ' Правоаголна Граница Традиционален Совршен За Влез Во Гаражата На Дворот

Уникатен Разбој Насекаде Внатрешен Надворешен Ботанички Килим Сино Беж 6' 1 9 ' Правоаголна Граница Традиционален Совршен За

DEN 1.33
Достапност

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција. Од тркачи до октагони, нашата Надворешна Колекција има секакви форми и големини. Бои премногу! Апстракт, земја,шарени, па дури и гроздобер, Нашата Колекција на Отворено ве покрива. Оваа колекција може да се грижи за сите желби и потреби на отворено. ПОКАЧЕН ДИЗАЈН : Додавањето декоративни елементи како што е подната обвивка е еден од најбрзите и најлесните начини за подигнување или трансформирање на вашиот забавен простор. РАЗНОВИДЕН : купот со Рамно ткаење овозможува беспрекорно поставување под мебелот и во затворени простории и на отворено. ИЗДРЖЛИВ : Моќ-се наѕираше да издржи деца, миленичиња и секојдневно носење и кинење на животот. ЛЕСНА НЕГА : за тепих на отворено, често отстранувајте ги остатоците со употреба на метла или дувалка. За миење, испрскајте ја површината со мешавина од сапун и вода, а потоа исплакнете темелно со градинарско црево и закачете ја преку оградата за да се исуши темелно. Ротирајте за рамномерно абење. ОТПОРЕН : се спротивставува на дамки, пролевање, мувла и мувла со соодветна грижа.

R

Комплементите на стоката