.

.

Медисон Катина Традиционален Тркач Килим, Сребрена Слонова Коска, 2 '3 6'

Медисон Катина Традиционален Тркач Килим, Сребрена Слонова Коска, 2 '3 6'

DEN 1242.56
Достапност

Заштедете Пари. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Ние се потрудиме да ви обезбедиме. Големина : 2' 3" х 6 ' Тркач.

R

Комплементите на стоката