.

.

Активен Животен Стил На Фиткикс кид 2 издание

Активен Животен Стил На Фиткикс кид 2 издание

DEN 543.84
Достапност

Фиткидс 2 Издание НА ФИТКИКС. Вие и вашите деца ќе ги сакате овие чевли!! Совршени се за пролетно и летно време! Што Е Ново?Целосно ги редизајниравме детските обувки со четири нови опции за боја за момчиња и девојчиња. Слушавме и ја подобривме конструкцијата со поширок отвор за максимална удобност и полесно влечење за децата да можат да ги стават на соло. Новиот засилен, издржлив ѓон што не означува може да ги издржи строгоста на детството. Истиот одличен флексибилен дизајн, така што тие се движат со вас и потпис зафат за потпис за да знаете дека се автентични.Четири Новодизајнирани Бои Засилено Издржливо Отворање На Соленгер И Лесно влечење-јазичиња = 10-11, 5 М = 12-13, 5 Л = 1-2, 5 ХЛ = 3-4, 5 Засилени Издржливи Чевли за секојдневна употреба. Голем отвор за лесно лизгање во стапалото. Заштитен штитник за прсти за да помогне против влечење. Фит Флекс Ѓон обезбедува ergономска удобност. Нема врвки за врзување за леснотија на животот.

R

Комплементите на стоката