.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Опседнат Светилник во Невремето Платнена Уметност Од Матје Риверин, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Опседнат Светилник во Невремето Платнена Уметност Од Матје Риверин, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 768.00
Достапност

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Опседнат Светилник во Невремето" Платнена Уметност Од Матје Риверин, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Матје Риверин. Тема : Наутички И Плажа. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

R

Комплементите на стоката