.

.

Дања Б. Сет На Силуета Полици-Бело

Дања Б. Сет На Силуета Полици-Бело

DEN 959.84
Достапност

Додадете современ допир во вашето живеалиште со оваа прекрасна Данија Б. Сет од 2 Полици За Силуети-Бели. Овие дрвени ѕидни полици имаат елегантна чиста бела завршница и современ дизајн со нивниот кружен исечен грб и пространи полици. Овие ѕидни украси совршено го прикажуваат секој предмет што го посакувате срцето, затоа продолжете и ставете го тој декор на масата, вазна или зеленило на центарот на вниманието. Без разлика дали ги закачувате заедно или одделно, Дања Б.Сет од 2 Полици за Силуети-Белата Ќе биде впечатлив модерен додаток во вашиот дом. Комплетот вклучува две одделни полици што треба да се закачат заедно или одделно. Современ дизајн со отсечен грб и пространа заоблена полица. Упатства за склопување и вклучен целиот хардвер. Димензии : 11.625 Х 7.75 Х 11.625 инчи.

R

Комплементите на стоката