.

.

Брустер Фермонт Роуз Деко Фрактура Позадина

Брустер Фермонт Роуз Деко Фрактура Позадина

DEN 1.00
Достапност

Треперлива со мастило од розово злато, оваа позадина од јаглен има смел и машки стил. Со голема геометриска шема, оваа шик позадина е идеална за создавање модерен изглед. Фермонт е паста на ѕидот, неткаен позадина. Залепете го ѕидниот неткаен материјал; 20,9-во повторување, натпревар за паѓање; Перат и стриптиз; 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

R

Комплементите на стоката