.

.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Животот Е Полн Со Убавина Врамена Гикли Ѕидна Уметност

Колекцијата Ступел Домашен Декор Животот Е Полн Со Убавина Врамена Гикли Ѕидна Уметност

DEN 1.33
Достапност

Врамена во елегантно црно дрво, Колекцијата На Ступел Дом Декор Животот Е Полн Со Убавина Врамена Гикли Ѕидната Уметност додава префинета елеганција на вашиот ѕид. Класичното платно е отпечатено во меки сиви тонови и има инспиративна изрека. Димензии : 12w x 1.5 d x 12h во. За внатрешна употреба. Срдечен дизајн. Гикли-печатени платно со дрвена рамка. Испорачани подготвени да висат.

R

Комплементите на стоката