.

.

Дорман 912 - Кабел За Ослободување На Задната Хауба За Специфични Модели НА БМВ одговара изберете: 2000-Бмв Х5

Дорман 912 - Кабел За Ослободување На Задната Хауба За Специфични Модели НА БМВ одговара изберете: 2000-Бмв Х5

DEN 0.33
Достапност

Хауба ослободување кабел скршен? Овој кабел за ослободување на аспираторот е издржливо изграден за директно замена на истрошен или скршен кабел на одредени години на возилото, марки и модели. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој кабел за ослободување на аспираторот е направен за да одговара на оригиналниот кабел на одредени возила. Издржлива конструкција-произведена во строги толеранции за сигурна долговечност. Економично решение-споредлив квалитет за пониска цена отколку купување замена во застапништвото. Доверлива вредност поддржана од тим инженери и експерти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Бмв Х5 : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006.

R

Комплементите на стоката