.

.

Лајтхед Падобран Пренослива Хамак За Кампување Со Отстранлива Мрежа За Комарци, Зелена

Лајтхед Падобран Пренослива Хамак За Кампување Со Отстранлива Мрежа За Комарци, Зелена

DEN 2.67
Достапност

Лесна хамак за кампување со мрежа за комарци и ремени од дрво од импровизирана лежалка, пренослива најлонска импровизирана лежалка за падобран за патување со ранци. Висококвалитетна импровизирана лежалка со свиленкасто меко чувство, силна и издржлива, импровизирана лежалка може да собере околу 200 килограми. Лесен, лесен за носење и поставување. Само врзете го едниот крај на карабинот (кој се поврзува со едниот крај на импровизирана лежалка), а другиот крај на јажето со дрвјата со правење јазол. Широка употреба : идеален за пешачење, кампување или патување. Одлични подароци за возрасни, деца, луѓе кои сакаат активности на отворено. Додатоци : импровизирана лежалка за комарци доаѓа со се за брзо закачување 2*2м ремени со 2 петелки +2*карабини од бел челик +2*4м висечко јаже. Секој доаѓа со торба за носење (23*28 см). Големина на импровизирана лежалка : 270*140см. Материјал рипстоп 210т падобран најлон ткаенина. 100% Најлонска Лесна Импровизирана Лежалка Од Дрво, Зелена : Удобно Поддржува до 400 фунти : тешкиот најлон со падобран 210 T е супер цврст, но пренослив и Лесен (Дополнителен мек материјал) го прави идеален за кампување. Доволно мал за да се носи во ранец кога е спакуван!. Отстранливата мрежа за комарци обезбедува релаксација без стрес темно сино-небесно сино со сина мрежа; темно зелено овошје зелено со бела мрежа. Возрасни, деца, луѓе кои патуваат, посетители на плажа, кампери во шатори, СИТЕ САКААТ лежалка што се преклопува! Тоа е одличен подарок за патување, кампување, ранци или само виси и релаксирачки во дворот. Вклучете лежалки за кампување( 270 L * 140 W CMS), 2*2m Ремени со 2 петелки +2*Карабини од бел челик +2*4m виси јаже. Секој доаѓа со торба за носење (23*28 см).

R

Комплементите на стоката