.

.

Дизни Тинкер Бел-Пикси Игри Ѕид Постер, 22.375 34

Дизни Тинкер Бел-Пикси Игри Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 1.67
Достапност

Овие Трендови Меѓународни Дизни Нескопосник Бел - Пикси Игри Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни Нескопосник Бел-Пикси Игри Ѕид Постер Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

R

Комплементите на стоката