.

.

Мпт Прескот Плантер, 6

Мпт Прескот Плантер, 6

DEN 2.00
Достапност

Овие саксии со Цвеќиња од Железо изгледаат керамички, но се половина од тежината! Направено од одржлив, издржлив, обновен автомобилски челик со тежок мерач потоа се вртеше на струг.Се одликува со отстранлив приклучок за одвод и обложени стапала за внатрешна или надворешна употреба. Нема да гребе мебел или ќе избледи, искриви или чип на отворено.Беспрекорниот Железен Камен нема да избледи, чип или ' рѓа и е практично нераскинлив. Троен прав обложен со безбедна храна,, ув-заштита заврши.Непорозниот Железен Камен нема да испие минерали или влага од вашите растенија и е лесен и лесен за носење.Долготрајни живописни обоени саксии со цвеќиња кои се отпорни на ' рѓа, издржливи и погодни за сите сезони. Мпт01851 Прескот Плантер, 6", Розово Дрво Боја.

R

Комплементите на стоката