.

.

Супериорен Египетски Комплет За Покривање На Јорган Од Памук, Целосна Кралица, Тил

Супериорен Египетски Комплет За Покривање На Јорган Од Памук, Целосна Кралица, Тил

DEN 1.33
Достапност

Спијте цврсто Со Капакот На Памучниот Јорган Поставен Од Супериорен. Одликувајќи се со сатен ткаат за непречено, но дише чувство, овие чешлани памучни јоргани комплети ќе додадат карактер на вашиот кревет. Изберете од низата бои за луксузен изглед во вашата спална соба. Комплетот Вклучува : Еден (1) Јорган и Два (2) Шамови За Перници (Еден (1) Близнак). Модел : Цврст. Бои : тиква, чај, бела, тен, тен, жалфија, слонова коска, црна, светло сина, светло сива, јоргована, бургундска, темносина. Број На Нишки : 300. Материјали : 100% Египетски Памук. Посебни Карактеристики : Еднократно, затворање на копчиња, јасни копчиња.

R

Комплементите на стоката