.

.

Цин И Лука Хајди Пакер Го Врзаа Дното На Високиот Струк

Цин И Лука Хајди Пакер Го Врзаа Дното На Високиот Струк

DEN 1.67
Достапност

Забавувајте се на сонце носејќи го дното На бикини со висок струк хајди! Целосна покриеност, но младешка. Изработката на пакер е мека и еластична, што е многу ласкаво на телото. Цин * Моделот носи Големина С;. Назад средна покриеност Назад средна покриеност Прибл. Мерења на моделот : Висина : 5'19", Половината : 24", Биста : 34", Колковите : 35";• Моделот носи Големина С;. Назад средна покриеност Назад средна покриеност Прибл. Мерења на моделот : Висина : 5'19", Половината : 24", Биста : 34", Колковите : 35";• Моделот носи Големина С;.

R

Комплементите на стоката