.

.

Моќност Стоп Задниот Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет KOE7994

Моќност Стоп Задниот Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет KOE7994

DEN 2.33
Достапност

Проверете ја компатибилноста Со Вашето возило Кликнете Овде комплетите за Замена на Сопирачките за Напојување вклучуваат комплетен сет На Автоспецијални Ротори НА Сопирачките ЗА Замена НА ОЕ и Керамички Влошки за Еволуција со високи перформанси. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Тие се ненасочни роторот површина со 100% мелница рамнотежа. Овој комплет за сопирачки за замена на акции е достапен за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање, тогаш ви треба Комплет За Сопирање За Автоматско Запирање НА СТРУЈА! Моќ Стоп Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет •Z17 Еволуција јаглеродни влакна керамички ниско - прашина сопирачки влошки •Ротори користат G3000 одлеаноци и се 100% мелница избалансиран за перформансите и безбедноста на акциите •Ги Вклучува сите хардвер потребни за комплетна инсталација •Одговара : Земјиште Rangeер Опсег Rangeер Евоке 2018-2016.

R

Комплементите на стоката