.

.

Борла 140738ЦФБА АТАК Мачка-Назад Издувен Систем; 2. во. во. Цевки; 4 4. во. Совети од јаглеродни Влакна; Заден Излез Со Троен Центар; Одговара изберете: - ХОНДА ГРАЃАНСКИ ТИ

Борла 140738ЦФБА АТАК Мачка-Назад Издувен Систем; 2. во. во. Цевки; 4 4. во. Совети од јаглеродни Влакна; Заден Излез Со Троен

DEN 2996.16
Достапност

Патентирана Директно-Преку Технологија. Ослободете Скриени Коњски Сили. Карактеристичен Борла Звук На Моќ. Апсолутно Најдобро Во Перформансите И Издржливоста. Обезбедете Максимален Проток И Моќност. Производството НА ЦПУ Обезбедува Точно Вклопување. Милион Милја Гаранција. Borla 140738cfba Atak Мачка-Назад Издувниот Систем; 2.75 во./2 во. Цевки; 4/4, 5 во. Совети од јаглеродни Влакна; Заден Излез Од Троен Центар; Одговара Изберете : 2019-2020 ХОНДА ГРАЃАНСКИ ТИП-Р 4 Цил 2 Л 2017-2018 ХОНДА ГРАЃАНСКИ ТИП-Р ТУРИНГ 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Комплементите на стоката