.

.

Гејтс Т Тајмингот Појас Затегнувач Одговара изберете: 2004-ФОЛКСВАГЕН ТУАРЕГ, 2001-АУДИ А8

Гејтс Т Тајмингот Појас Затегнувач Одговара изберете: 2004-ФОЛКСВАГЕН ТУАРЕГ, 2001-АУДИ А8

DEN 3.00
Достапност

Направете витални поправки со Макарата/Затегнувачот На Ременот На Тајмингот На Портите (Т41098). Идеална замена за оштетен или истрошен дел, помага да не се олабави временскиот ремен. Овој затегнувач На ременот На Гејтс е дизајниран да испорача точно вклопување. Изграден е и за да се спротивстави на загадувачите под хаубата за трајна издржливост и перформанси. Гејтс Т41098 Временски Ремен Макара/Затегнувач : Квалитетна челична конструкција. Направени да изгледаат, се вклопуваат и функционираат како вашиот ОЕ. Мазна/задна површина. Нема прирабница на макара. Затегнувачот на ременот за тајминг на моторот е дизајниран да одговара на различни автомобили лесни камиони, вклучувајќи Ги Фолксваген Фаетон и Туарег. Исто така, одговара на ауди моделите А6, А8, рс 6, С6 и С8. Вклучува макара, држач, завртка, черупка и мијалник.

R

Комплементите на стоката