.

.

Бурбери Тело Тендер Вода Де Тоалет Спреј, Парфем За Жени, 2. Оз

Бурбери Тело Тендер Вода Де Тоалет Спреј, Парфем За Жени, 2. Оз

DEN 479.68
Достапност

Лансиран од дизајнерската куќа На Бурбери во 2013 година. Овој ароматичен мирис има мешавина од лимон, јаболко, праска, абсинт, роза, лисја од чај, јасмин, сандалово дрво, акорди од кашмир, ванила, мошус и килибар. Бурбери Тело Нежна Тоалетна Вода Спреј, Парфем За Жени, 2.8 Мл.

R

Комплементите на стоката