.

.

Прекинувач за притисок -- Компресор Прекинувач Со Висок Страничен Низок Притисок одговара изберете: 2002-ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА, 1992-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400

Прекинувач за притисок -- Компресор Прекинувач Со Висок Страничен Низок Притисок одговара изберете: 2002-ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА, 1992-ШЕВРОЛЕТ

DEN 713.76
Достапност

ПРЕКИНУВАЧОТ за притисок НА uac hvac изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме прекинувач за притисок за климатизација за речиси секој автомобил на патот денес. ПРЕКИНУВАЧОТ за притисок UAC hvac е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. UAC SW 10011c Lpc Прекинувач.

R

Комплементите на стоката