.

.

Војна На Ѕвездите Гроздобер Колекција Оби-Ван Кеноби Акциона Фигура

Војна На Ѕвездите Гроздобер Колекција Оби-Ван Кеноби Акциона Фигура

DEN 1.33
Достапност

Прославете ја легендарната Сага За Војна На Ѕвездите што го промени универзумот засекогаш! Оваа колекција ја оживува неверојатната приказна за доброто наспроти злото што ја зароби нашата имагинација и не однесе во галаксија далеку, далеку. Иконските Војна на Ѕвездите херои и негативци се заробени со неверојатни детали и премиум карактеристики за да ја одбележат секоја епска приказна во Сагата Војна На Ѕвездите. Нека Силата биде со вас! Оваа прекрасна фигура НА ОБИ-ВАН КЕНОБИ е прикажана со внимателни детали за да изгледа исто како ликот во филмот! Испратете го во потрага да ја заштити галаксијата, вооружен со својот светлосен сабја и подготвен за акција против силите на злото. Повторно донесете ги вашите омилени Битки Во Војна На Ѕвездите или создадете сосема нови со оваа кул фигура НА ОБИ-ВАН КЕНОБИ! Засилете ја акцијата Војна На Ѕвездите со оваа реална фигура, детално да изгледа како ликот ОБИ-ВАН КЕНОБИ во филмот! . Вооружете го со неговиот светлосен сабја! . Застанете го во вашата колекција. Слика доаѓа со додаток. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Возраст 4 и повеќе.

R

Комплементите на стоката