.

.

Солас СР-Цд-Конкорд 4-Блејд Коло За Избери 1494цц Море-Доо ПВЦ Со Дијаметар На Пумпата

Солас СР-Цд-Конкорд 4-Блејд Коло За Избери 1494цц Море-Доо ПВЦ Со Дијаметар На Пумпата

DEN 3680.00
Достапност

Со карактеристики како голема површина на сечилото и уникатен геометриски дизајн На сечилото, Работното Коло Солас Конкорд обезбедува извонреден потисок и извонредна ефикасност. Бидејќи технологијата со четири удари станува мејнстрим во светот На PWC, Дизајнот На Конкорд навистина ги подобрува карактеристиките на моторот, не само што обезбедува неверојатно забрзување, туку и одлични врвни перформанси. Од скијање на вода до крстарење со голема брзина, овој технолошки напреден дизајн на вртежен момент на моќност со својот радијален раб ќе понуди се што можете да побарате во работно коло. Компатибилен со следниве Модели Море-Доо : Ограничен/Модифициран GTX 4-Tech Ограничен Суперполнач 185 КС (2003-2004), Ограничен/Модифициран GTX-4-Технолошки Суперполнач 185 КС (2003-2006), Ограничен/Модифициран RXP 155 КС (2007-2008), Ограничен/Модифициран GTS 130/GTS Pro 130 (2011-2016), ограничено/Модифицирано БУДЕЊЕ 155 Кс (2008-), ограничено/МОДИФИЦИРАНО gtx 155 (2002-2009, 2018), Акции Gti Ltd 155/gti se 155 (2008-), Акции GTI/GTI SE 130/gti std/Gti 4-TEC SE/GTI 4-Tec Std/гти 4-Тец Изнајмување/гти 130/ГТИ ИЗНАЈМУВАЊЕ 130 (2006-). Извонреден потисок и извонредна ефикасност. Неверојатно забрзување и одлични врвни перформанси. Серија : Конкорд. Сечилото Брои : 4. Дијаметар на пумпата : 155,5 мм.

R

Комплементите на стоката