.

.

&L Moneypeach-Жените Чипка До Сандала Пета Во Голи

&L Moneypeach-Жените Чипка До Сандала Пета Во Голи

DEN 647.84
Достапност

M&L Moneypeach - 22 Жени Чипка до Сандала Пета е достапна Во Црна, Сина, Гола и Розова боја. Земете ги овие секси прерамки завиткајте околу потпетици за една ноќ во градот. Тие имаат столпчиња и се направени од вештачки велур. Тие трчаат верно на големината. 4 во висина на петицата, Работи Верно На Големината, Чипка, Завиткајте околу ремени. Вештачки Велур, Метални Столпчиња, Нееластични Ремени, Гумен Надворешен Ѓон.

R

Комплементите на стоката