.

.

Лизле Мејн Фл Диск Тојнис

Лизле Мејн Фл Диск Тојнис

DEN 0.67
Достапност

Главниот Fl Диск Toyniss Ја Исклучува главната линија за гориво од 5/16 инчи од шината за гориво на многу возила Тојота и Нисан. Дизајн со шарки и целосно заострен крај. Лесно се вметнува во брз конектор за гориво, дури и во тешко достапни области. Димензијата на пакетот е 3,63 инчи ширина за 4,25 инчи висина за 1,25 инчи длабочина.

R

Комплементите на стоката