.

.

Тежок Нерѓосувачки Челик Метал Хром Христијански Духовен Исус Риба Регистарска Табличка Рамка Универзална Одговара За АВТОМОБИЛ КАМИОН ТЕРЕНЕЦ

Тежок Нерѓосувачки Челик Метал Хром Христијански Духовен Исус Риба Регистарска Табличка Рамка Универзална Одговара За АВТОМОБИЛ

DEN 2.67
Достапност

Христијански Духовен исус риба погледнете. Максимизирање на видливоста на регистарската табличка . Рамката На регистарската Табличка беше добро дизајнирана да не ги блокира ознаките за регистрација во сите четири агли во повеќето држави. Лесна инсталација со 4 дупки за монтирање за правилно прицврстување на рамката на возилото. Брзо инсталирајте со шрафцигер. Универзално Вклопување - секоја стандардна големина одговара за регистарски таблички. Изработени од метал од временски пуф. Нема да кородира и е издржлив. Христијански Духовен исус риба погледнете. Максимизирање на видливоста на регистарската табличка. Рамката На регистарската Табличка беше добро дизајнирана да не ги блокира ознаките за регистрација. Универзално Вклопување - секоја стандардна големина одговара за регистарски таблички. Одговара на сите сад и канада стандардна рамка регистарска табличка. Ако вашата налепница за регистрација е на дното на рамката, ова може да ја блокира вашата налепница, така што може да се користи само напред. Лесна инсталација со 4 дупки за монтирање за правилно прицврстување на рамката на возилото. Брзо инсталирајте со шрафцигер. Изработени од метал од временски пуф. Нема да кородира и е издржлив. Долготрајни.

R

Комплементите на стоката