.

.

Елемент за Замена на тркач За Филтри За Гас

Елемент за Замена на тркач За Филтри За Гас

DEN 401.76
Достапност

Овој Елемент за Замена На Тркачот лесно се врти на постојната глава на филтерот, нудејќи внатрешна или надворешна заштита на моторот за помазна работа и подолг век на траење на моторот. Елемент За Замена на тркачот За Филтри За Гас : внатрешна или надворешна заштита на моторот. Помазна работа и подолг век на траење на моторот. Лесно вртете се на постојните глави на филтерот. Висок капацитет 10 микрон акваблок втори елемент. Отстранува 99 проценти од слободната вода и талог.

R

Комплементите на стоката