.

.

Рејбестос Р-Линија Керамички Влошки За Сопирачки одговара изберете: 2001-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2001-ГМЦ НОВА СИЕРА

Рејбестос Р-Линија Керамички Влошки За Сопирачки одговара изберете: 2001-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2001-ГМЦ НОВА СИЕРА

DEN 1423.84
Достапност

ПОТПИРАЊЕ НА ДИСК СОПИРАЧКА РАМПА ПОСТАВИ Raybestos R-Линија Керамички Сопирачки Влошки Керамички материјали во согласност СО ОЕ и испорача одговорно сопирање тоа е чисто и тивко . Вклучен е хардвер од нерѓосувачки челик премиум 301, каде што е применливо . Амортизација на бучава слоевит шим . Слотови и комори натпревар ое дизајн, овозможувајќи за помалку бучава, вибрации и суровост . Фабрика излечи за ефикасно сопирање веднаш надвор од кутијата. Одговара Изберете : 2001-2010 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2001-2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 2007-2010 ГМЦ СИЕРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Комплементите на стоката